BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kadėdai ir mišrainiai aukso puoduos

Mano Kalėdos visada prasideda šilčiausiais bučiniais mamai. Dovanos niekada neišlaukia Kalėdų ryto. Vos grįžusi iš Vilniaus įteikiu ir raginu išpakuoti. Tą pačią akimirką dovanas gaunu ir aš.

Mano Kalėdos prasideda kava į lovą. Prie kavos, žinoma, torčiukas. Ne paslaptis, kad dieta šiomis dienomis būtų tikras nusikaltimas.

Su mama bučiuojamės dažnai, kavą lovoje geriame taip pat dažnai, bet šio šventinio ryto ritualai įgauna didžiulę prasmę. Buvimo kartu.

Šie metai buvo vieni iš prasčiausių. Buvo visko: staigus buto keitimas, staigus tapimas jauna lietuvaite mama su trijų metų vaiku ant rankų, staigus trijų mėnesių feilas darbe, staigus įsėdimas į taxi, kurio vairuotojas vienu sakiniu pakelia gyvenimui, būrėjos, kaltinimas visko ir visų aplink, pasimetimas. Katinas, kuris kiekvieną dieną mane moko kantrybės. Stebėjimas, kaip stipriausios šeimos išsidrąsko dėl turtų, kaip svetimi žmonės susijungia vedini bendro neįkainojamo tikslo link. Šie metai buvo tragiškai sunkūs, tačiau šiandien aš žinau, kodėl visa tai vyko. Išmokau kiekvieną pamoką, kiekvieną krestelėjimą įsisavinau. Ateinantys metai, tikiu, bus ypatingi!

Šiandien galiu drąsiai šypsotis ir dėkoti gyvenimui už besišypsančią mamą, už močiutę, kuri manęs neatpažįsta, bet alučio dar nori, už brolius, kurie moko beprotiškos stiprybės. Ir vyruką, netikėtai paėmusį mane už rankos ir vis mokantį neskubėti. Brangiausios dovanos, kurių po eglutėmis niekada nerasime. Ir tokių dovanų pilni namai ir pilnos širdys. Nepamirškite jų!

Patiko (3)

Rodyk draugamsNėra komentarų

Palikti komentarą