BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nepakeičiami

Šiandien leidžiu sau atsisėsti ir raštelt, nes kartais nesinori kalbėti, o kartais ir neturi su kuo. O kartais turi, ką pasakyt, nori, bet negali.

Ir šiandien įlipau į sidabrinį taxi. Vairuotojas prisipažinęs, kad pakeitė savo kolegą darbe mestelėjo, kad nepakeičiamų nėra. Gerklėje užstrigo gumulas, kuris mane privertė visą kelią žiūrėti pro langą.

Tokių posakių pilnos gatvės, parduotuvės, pilni namai, pilnos galvos ir širdys. Mes kasdien sutinkam žmones su akiniais, kapišonais, meikapais ir dar dešimtimis kaukių, kurių galbūt niekada neišmoksime permatyti. Ir visi mes su akiniais, kapišonais, meikapais ir dar dešimtimis kaukių nutolę su pažįstamais, praradę draugus, kolegas, sugulovus, mylimuosius raminame save, kitus, visus, kad nepakeičiamų nebūna. Turėdami šalia savęs žmogų su kuriuo valgom ledus, žiūrim filmus, gulim po saule arba mėnuliu, kabinamės rankomis, kalbamės arba tylim, o kartais, tylėdami šypsomės, prašom Dievo, likimo, bet ko, kad tas žmogus amžinai būtų šalia, nes tą akimirką atrodo, kad jo nieks nepakeis. Nei iglesias, nei ronaldo, nei dikapris, nei karpis. Mes planuojam šeimas, svajonėse dažom mūsų bendrų namų sienas, gaudom drugius krūtinėse. Ir užtenka tik vieno pranešimo, kuris staiga nupučia rožinę vatą nuo blakstienų ir sako, kad tau netinka, neskanu ir nefaina. Mes atšąlam, ironizuojam, pykstam, kalbam neklausydami ir miegam nusisukę. Tai kuri asmenybė yra tikroji? Ta, kurios blakstienas lūpomis išpuošė rausva cukraus vata ar toji, kuri ilgai neužmiega tamsoje stebėdama sienos lygumą? Mes sakom, kad pasikeitėm ir mums vienas kito nebereikia. Einam pas tuos, su kuriais tiesiog būnam. O būti tai nereiškia gyventi. Tada supranti, kad velnioniškai trūksta tos ramybės, kuri kaip dvasia patekdavo į kiekvieną tavo kūno kertelę ir užpildydavo pilnatve. Tada supranti, kad nusisukti, nutolti, sušalti nėra stiprybė. Gali įsivaizduoti, vaidinti, girtis, patikėti, kad esi stiprus, bet kol nesugebi stipriai laikyti santykių, stipriai apkabinus žmogų stipriai jį mylėti ir kurti stiprių santykių, tu niekada nebūsi stiprus.

Linkiu būti stipriems!

Patiko (6)

Rodyk draugams3 komentarai

 1.   malyna 2016-04-09 20:27:27

  Kažkaip akys skaitant suprakaitavo. Ha! Kartais velniškai gaila, kad vienas yra stiprus, o kitas silpnas.
  Beje, vakar bendrų pažįstamų pagalba “Facebook” tinkle sušmėžavo nuotrauka kurioje atpažinau Tave. Turiu komplimentą - esi labai žavinga, graži ir išsiskirianti mergina. Kas tokią pasigrobs, tam tikiu saldžiai pasiseks.

 2.   AgataKristi 2016-04-09 20:41:56

  Ačiū už gražius žodžius!
  Pakviesk mane į draugus! Eisim gert kavos! :))

 3.   pynga 2016-04-10 13:33:24

  Tai buvo žodžiai, kurių man dabar labiausiai reikėjo. Kai širdis sako “bus bus”, o protas rėkia išeit ir niekada neatsisukt. Santykimas kurti ir palaikyti reikia dviejų žmonių, o ne susidūrus su problema užsisukti miegant ir tikėtis, kad tai kažkaip…praeis?

Palikti komentarą