BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Piderastija ir likimas

Neužgaulioju.

Mano geriausias draugas, su kuriuo ketverius metus esame neišskiriami ir net naktiniais sapnais vienas kitą šaukiam kai tik prireikia… Gėjus.

Mano mylimiausias. Be jo aš nebūčiau aš. Ir jis be manęs nebūtų jis. Ir mes nebūtume mes. Mes mylim vienas kitą iki pasaulio krašto.

Šiandien Instagrame pamylėjau vieno žavaus vyriškio nuotrauką. Peržiūrėjusi visas supratau, kad jis turi nuostabaus grožio panelę. Laiminga ir žavi pora. Smagu. Gerai kai sekasi.

Išvykau iš namų pravėdinti galvą. Turiu pripažinti, kad ta krušatis namuose jau pradeda nervinti. Rosenkreuzeris sakė. Nu ir aš žinojau. Mano sugyventinis vėl savaitgaliui atsivežė vaiką, kuris nuo septintos valandos ryto jau trypė mažom kojytėm mano nervus. Sakė stengėsi tildyti, bet nieko negalėjo padaryti. Atsakiau tik tiek, kad man neįdomu, kad naktiniai ir rytiniai koncertai į mano 200eurų nuomą neįeina. Jis suprato. O aš supratau, kad parodžiau jam savo velniškąją pusę. Dabar galvoju, kad gal nereikėjo taip žiauriai, nes jis tėvas, jam sunki situacija, tačiau visi su kuriais kalbėjau šiuo klausimu, man pritarė. Išbėgau iš namų po pietų. Nuvažiavau į centrą. Užėjusi į katedrą uždegiau žvakutes. Viena žvakutė kainuoja penkiolika centų. Parašyta ,,auka”. Nu okey, galvoju. Įkainota auka. O ką daryti tiems, kurie nori uždegt, bet neturi pinigų? Pasimeldžiau ir prašiau Dievo, kad duotų ramybės, susikaupimo ir gerumo. Man patinka Vilniaus katedroje. Ten pabuvus ateina suvokimas, kad ne viskas priklauso nuo mūsų. Kad mes esam menki, nors kasdien vaidinam herojus. Kai išėjau lijo, tačiau žmonės šypsojosi. Ir aš šypsojausi, nes kaip čia būsi susiraukus. O ir viduje lengviau.

Turiu pastovų miesto maršrutą. Gedimino prospektu link katedros, tada Pilies gatve aukštyn, Vokiečių podiumu link Vasaros terasos ir Vilniaus gatve užbaigiamas ratas. Visą kelią galvojau: Dieve, išėjau į miestą susirasti vyro, leisk mums susitikti. Gaudžiau žvilgsnius ir supratau, kad nifiga, ne šiandien. Jau beveik baigdama pereiti Vilniaus gatvę, sugalvojau, kad reikia užeiti į GO9. Eidama per perėją užmečiau žvilgsnį į laikrodį. Pakeliu akis. Žydras megztukas, akiniai ir rudos akys po jais. ,,Labas, raudonplauke, va dabar tai papuolei.” Jis apkabino mane ir pasakė, kad nepaleis. Vėliau suimė už kaklo ir pabučiavo į lūpas. Palinkėjau sėkmės ir apšalusi nusisukau. Nuo netikėtumo mano dantys kriste krito nuo šypsenos, o akyse pajaučiau ašaras. Tai buvo senas mano pažįstamas, kuris prieš keturis metus nutrenkė mane katedros aikštės sankryžoje. Dviračiu. Vėliau privažiavo atsiprašyti, apsikeitėm kontaktais. Tada jis man pasirodė keistas. Kažkokiom purvinom rankom. Sakė esąs tatuiruočių meistras, turintis savo studiją. Po poros metų pradėjau dirbti Vokiečių gatvės Foreste. Terasa buvo mano vergovės rūmai. Jis pastoviai suko ratus aplink, nepraleisdamas nei vienos progos pasisveikinti. Kai manęs nerasdavo klausdavo bendradarbių, kada dirbsiu. Jis manęs norėjo. Aš tuo metu draugavau su biču, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, tratinosi per šikną. Woooohoooo!!! Šiandien suku galvą, gal tai tikrai likimas? Ieškoti visą dieną vyro, o baigus paiešką rasti jį toje pačioje gatvėje kur susitikome pirmą kartą.

Grįžusi paskambinau savo draugui gėjui. Papasakojau apie laukinį bučinį. Jis juokėsi: ,,Pas tave pastoviai unikumai dedasi, o dar verkšleni. Gal tu ir neturi normalaus čiuvo, gal neturi to kuris myli, bet pripažink, kad atsitiktinumų tavo gyvenime netrūksta, o dėl jų kiti eina iš proto, tačiau gyvena savo monotoniškus gyvenimus”. Nu teisybė. Baigėm pokalbį, tačiau už minutės jis atsiunčia to gražaus vyruko iš Instagramo nuotrauką su klausimu iš kur aš jį pažįstu. Atsakiau, kad tiesiog seku jį Instagrame ir galvoju, kodėl tai žaviai panelei taip pasisekė. Gavau atgal: ,,Jai nepasisekė daugiau nei tau, nes aš praeitą savaitgalį su juo praleidau naktį”. Fak it.

Patiko (10)

Rodyk draugams1 komentaras

  1.   Ina 2016-08-11 11:53:54

    Neprivalai priglausti sugyventinio su vaiku. Tikrai, patikėk manimi. Tai jis privalo, jis vyras. Ir jo problemos neturi būti tavo problemomis. Niekada neleisk sau perimti bet kokio vyro problemas. :) Jis neturi kurti jų tavo gyvenime, o tik naikinti tavo problemas iš tavo gyvenimo.

    Patikėk tuo ką sakau, vėliau ar anksčiau vyras, kuris taip elgiasi - priverčia moterį jaustis nelaiminga.

    šiaip, tavo pamąstymai ir postai patinka. :) būtų faina susipažint gyvai :)

Palikti komentarą