BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sėkmė. Ne.

JŲ žadintuvai suskamba šeštą valandą, kai dar net balandžiai miega ryto drėgme persmelktuose stoties paviljonuose. JIE kyla iš lovų ir lekia upės pakrante kvėpuodami vėsa. JIE grįžta į namus ir nuplauna ryto miegą po šalto vandens srove. Tada užsiriša kaklaraiščius, pasipuošia laikrodžiais, nusivalo dulkes nuo batų ir pažiūrėję į veidrodį nusprendžia, kad šiandien yra ta diena, kai JIE atras pasaulį naujai.

KITI pramerkia akis devintą, kai kamščiai gatvėse jau būna išsiskirstę. Ilgai šildosi karšto vandens srove. Pažiūri į veidrodį ir supranta, kad neturi ką apsirengti… Kad ir ką rengsis- nepadės. Supyksta ant savęs ir trenkia durimis suvirpindami sienas.

JŲ akyse visada dega ugnelė, aš tai vadinu velnišku žvilgsniu. JIE užkuria kiekvieną pralėkdami ir palikdami po savęs kvepalų šleifą, pagal kurį norisi sekti. JIE visada užsiėmę, bet visada pasiruošę padėti. JIE visada atrodo nepriekaištingai, visada pasitikintys savimi. JIE kūrybiški ir atkaklūs. Iš pažiūros JIE tobuli. KITI sako, kad JIE sėkmingi. KITI sako, kad JUOS aplankė sėkmė. KITI sako, kad JIEMS tiesiog sekasi.

O JIE žino, kad JIE tiesiog susikoncentravę į savo tikslą ir bando visais įmanomais būdais tai pasiekti. Nesvarbu laikas ir kaina. Tai JŲ darbas. Kasdieninis darbas, kuriam dažnai neužtenka 24h per parą. O gulėdami lovose JIE svajoja, kaip keliaus po visą pasaulį. Pamatys krioklius, kaitins pėdas dykumų smėlyje, valgys ledus po palme, skaitys knygas ošiant audrai…

Ir tai nėra sėkmė… Stipriems jos nereikia, o silpniems nepadeda. Svarbiausia fokusas.

Patiko (10)

Rodyk draugams1 komentaras

  1.   Rakshtys 2016-04-19 08:41:41

    Ačiū už mintis!
    6 ryto keliuosi ir be žadintuvo pagalbos…
    Šeštadienio ryte, gulėdamas lovoje, galvoju apie keliones, pasiplaukiojimus Viduržemio jūroje…
    Atėjus pirmadienio rytui ir vėl pabundu 6 ir, vėl skubu tos sėkmės link, kuri turėtų būti kitą, arba dar kitą pirmadienio rytą… :)

Palikti komentarą