BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Senmergės dėjo-nes

Mano gyvenimas nesudužo. Jokių šukių ir šipulių. Mano gyvenimas sustojo. O tai baisiau už dūžius.

Ir tai vis kartojasi. Aš užsigazuoju iki kaifo, verčiu kalnus ir šypsausi į akis tiems, kurie laukia nesulaukia, kada gi nurimsiu. Išmetu faką ir dar labiau išsišiepiu. O tada… O tada vėjas nurimsta ir aš sustoju. Kai nėra vėjo dustu. Rytais stoviu ir kalbu žmonėms motyvacijos kalba, o tada… O tada aš sėdžiu su kavos puodeliu ir bandau diskutuoti, kas yra, kad man taip nesiseka. Viskas prasidėjo tada, kai gavau pastabą, kad man nepavyks. Nuo tos minutės stojo veiksmas. Aš vis dar dalyvauju ryto motyvacijoje ,,Kilk iš lovos, tu nereali!”, ,,Kas jei ne tu?”, ,,Tau priklauso dangus”. Taip pat vakarinėse mišiose ,,Ačiū Dievui už šią nuostabią dieną”, ,,Gavau pamokas, nesekmės mane stumia pirmyn”, ,,Aš keliausiu, aš turėsiu nuostabią šeimą, aš būsiu laiminga”. Ir vietoj kelionių gaunu gruzo vakarus namuose, vietoj šeimos kačiuką, vietoj laimės-ašaras. Ir šiadien aš išsiverkiau savo draugui, labai protingam taksistuj. Jis manęs paklausė, kaip aš manau, kiek kartų reikės pakeisti darbą, vyrus, šeimas, kad mes kažko išmoktumėm? Nejaugi manai, kad išbandymai mums duoti tam, kad pasiduotume? Gal tai vidinės nuostatos ir silpnybės, kurias mums reikia pašalinti iš vidaus? Gal kol nesuprasim, kokias silpnybes turim, situacijos vis kartosis? Nei motyvacijos, nei nauji darbai-niekas nepadės, kol nesusivoksim.

Aš supratau.

Ar yra žmogus, kuris gali leisti sau pasakyti tau, kad tu nesugebėsi? Ar yra žmogus, kuris gali leisti sau, tavimi manipuliuoti? Jeigu yra, tai iš kur jis gavo tokias teises? Kas leidžia jam tave žeminti, smerkti, kiršinti, primesti dar neįvykusią nesėkmę? Kas jam suteikia tokias teises? Kas tu toks? Ką tu apie mane žinai, kad galėtum nuspėti mano ateitį? Kokius mokslus reikia baigti, kad galėtum nustatyti, kiek aš esu verta ir kiek galiu pasiekti? Kuris iš Jūsų aplinkos gali geriau žinoti už Jus? Kuris iš Jūsų aplinkos, gali nutatyti, kas Jums geriausia?? Kas? Kodėl mes jais patikime? Kodėl leidžiame užlipti ant galvos? Kodėl leidžiame pavergti protus ir emocijas? Kas tu man, kad laižyčiau tavo šikną tau užsinorėjus, ar geresnės vietos tikėtis naudojant vazeliną?

Nei vienas mūsų negali paveikti! Nes tik aš, tu, jūs, mes žinome, ką galime pasiekti. Nes tik mes žinome, kaip būti lyderiu! Nes mes esame lyderiai patys sau! Mes norime dvasinės ramybės, namų, pinigų, kelionių, laimės, meilės ir viso kito turto, bet neleidžiame sau to turėti dėl to žmogaus, kuris bando būti aukštesniu už kitus, nors yra visiškas šūdo gabalas. Ir taip, be šūdo nebūtų grūdo! Ačiū tau, šūde, už dar vieną suvokimą, kokia afigena galiu būti!

Patiko (0)

Rodyk draugamsNėra komentarų

Palikti komentarą