BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Storėju naktimis

Aš nežinomo asmens bute. Du vilkšuniai iš kurių vienas mano, kitas mano draugo. Ateina nepažįstamasis, kuris man rodo malonų dėmesį ir aš lieku pas jį nakvoti. Kažkodėl miegame ant kilimo, nors šunys jaukiai įsitaisę lovoje. Ir manęs neapleidžia nuojauta, kad kažkas negerai. Jis perdėtai malonus ryte, jis nori, kad likčiau, jis mane apkabina, o man nugara nubėga šiurpas. Suprantu, kad tučtuojau turiu nešdintis. Tuo metu jis mane išsiveda į lauką ir skina violetines gėles. Įteikdamas taria, kad aš esu kitokia, vienintelė, kurios jis laukė ir ta, kurią jis myli. Aš apsisuku ir bėgte įlekiu į butą bandydama užtrenkti duris taip, kad jis neįeitų. Čiumpu ryškią Reebok tašę ir bėgdama per kambarius renku savo daiktus. Nepamiršk raktų, nepamiršk raktų, nepamiršk raktų-kartoju sau. Ir jau matau, kaip jis įsiveržia į kambarį, o mane dar labiau sukausto baimė. Jis šaukia susiėmęs už galvos, o aš matau ant stalo padėtus vaistus ir suprantu, kad šis žmogus nesveikas. Privalau bėgt, bet durys užspaustos sklende viršuje, kurios aš nepasiekiu. Jis atsisuka ir baisiai raudonomis ištįsusiomis akimis, verkia sprinkdamas seilėmis ir snargliais. Artėja. Aš žinau, kad dabar viskas. Pašoku siekdama sklendės, bet jis mane sugriebia ir atsisukusi klykiu Arčik, sa!

Prabudau išpilta šalto prakaito. Pažiūrėjusi į laikrodį supratau, kad nei kiek nepavėlavau prabusti. Košmarai visada baigiasi lygiai 01.12h nakties. Ir dar drebančiom rankom ir kojom bėgu į virtuvę, žinau, kad ten, šaldytuve, turiu braškinį Nykštuko sūrelį. Susikišu visą į burną ir tik tada atsipalaiduoju. Nusižvengiu. Debile tolka tak. Svarbu į burną. O jeigu dar braškinis. Geriausias nusiraminimas. Atsigeriam vandeniuko ir op ant šoniuko. Miegam toliau.

Patiko (3)

Rodyk draugams2 komentarai

  1.   Rosenkreuzer 2016-05-18 08:08:58

    Priešpilnis. Prasideda šizovi sapnai :D Palauk kitos savaitės, bus pilnatis :D

  2.   Metaliukas 2016-05-18 17:39:44

    Pabaiga buvo neįtikėtina :) Super! Toks milžiniškas kontrastas tarp to ką sapnuoji ir kaip reaguoji į košmarą. Žavia save parodei šiame įraše.

Palikti komentarą