BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vasarą mes įsimylim arba įsimylim vasarą

Man beproto malonu sulaukti Jūsų žinučių su nerimastimi, kur esu dingusi. Gaudau kaifą. Šiandien pirmadienis, o aš turėjau net tris savaitgalines dienas, po kurių gyvenimas įgavo naują prasmę. Mano akyse dabar žiba ašaros ir aš nežinau kaip tai pavadinti, kas tai yra, kaip suvaldyti. Didžiulė pasitenkinimo savimi banga.

Dar mėnesio pradžioje man buvo iškelti tikslai, kurie atrodė beveik neįmanomi. Mėnesiui nespėjus įpusėti viską buvau įgyvendinusi. Nesigailiu, kad netikėjau savimi, savo jėgomis, įgūdžiais. Džiaugiuosi, kad išdrįsau pajudėti, o kai pajudi, viskas kaip per sviestą. Vienintelis ir svarbiausias mūsų visų tikslų prieskonis- entuziazmas. Jį išsiugdžiau per keturias dienas. Užteko trijų rytų, kad nubudusi pasakyčiau, jog šiandien, nors ir nenoriu, bet privalau būti entuziastinga. Narkute dainuoja, kad ji pavargo būt gera, tad lieka ir jai palinkėti daugiau entuziazmo, nes nuo to neįmanoma pavargti! Mūsų geros emocijos, darbai, nuplauti stereotipai leidžia išsilaisvinti ir su polėkiu sklęsti ore. Aš nemoku žodžiais apsakyti to jausmo. Lyg pykinimas. Pykinimas iki šypseną lydinčių ašarų ir daugybė gražiausių vaizdinių galvoje.

Užtenka apie darbą.

Jau beveik metai laiko esu vieniša. Na, nesu atstumtoji raupsuotoji, tačiau neturiu to vienintelio, kuris rytais man kutentų pėdas ir žadintų bučiniu į ausį. Prisipažinsiu, man rauna stogą. Niekada taip ilgai nebuvau viena. Trys kambariai, šempenki kvadratiniai metrai mano karalystės į kurią grįžusi namo jausdavausi vieniša. Žuvytė, kanarėlė, triušis, šeškas, o galų gale gal pasiimti šunį iš prieglaudos? Tokį didžiulį, kad galėčiau miegoti jį apkabinus. Sako, kad paliktukai labai vertina naujus šeimininkus ir myli juos nuoširdžiausia meile. Bet kas jį vedžios? Dieve, man būdavo taip sunku grįžti į tą vienatvę namuose. Atidarau duris ir šaukiu vorams ir jų austoms palubėse gijoms labas vakaras. Performerė sugrįžo. Ir nors didžiuojuosi savimi, nėra kam papasakoti. Buvau sugalvojusi, kad kas vakarą eisiu su nauju bičiuku į pasimatymą. Tinderis man padės. Ir taip ne tik užmegsiu naujų pažinčių, bet galbūt net surasiu tą išsvajotą pėdų šildytoją, kuris mane laikys po sparnu visą naktį. Mano kolegė Martyna sako varom į Akrą, reikia rūbų. Nu varom. Ir stovint prie MANGO kasos sulaukiu skambučio iš buto savininko.

Kur esi?

Akre.

Kada grįši?

Kąšžinau, gal kokią devintą.

Tai neišsigąsk, pas tave šiandien atsikraustys toks mano draugelis, labai fainas, kalbus, pamatysi, tau jis patiks.

Ir mano kūną sukaustė šiurpulys.

Ką blet?

(juokiasi)

Nebijok, jis mano labai geras draugelis, turi bėdų tai reikia, kad priimtum. Dirba statybose, tvarkingas, sportuoja, negeria. Davai pakambinsiu vėliau, žmona skambina.

Aj statybose ane? Mažas, ryžas, praplikęs lochas be dantų, su grubiom purvinom rankom. Kakle stojo gumulas, kurį norėjau kuo greičiau išvemti - panika. Joptvjmat, neišploviau indų! Ir visur primėtyta rūbų, jeigu tikrai lochas tai nesvarbu, bet jeigu normalus, kokia gėda! Martyna man bando rodyti gražiausius rūbus, o aš jos negirdžiu ir trokštu teleportuotis namo. Kas dabar bus?

Grįžtu namo, o ten manęs laukia heraklis su tatuiruota rankove, dangiška šypsena ir puikiu jumoro jausmu. Gal indus išplovei? Išploviau. Ir jis tikrai išplovė. Ryte nubudusi užuodžiau maisto kvapą. Paruošęs dvi lėkštes ir du puodelius arbatos tarė: Tikiuosi kiaušinienę mėgsti. Nelabai, bet vien tas žinojimas, kad man kažkas daro pusryčius vedė iš proto. Mėgstu viską. O arbatos gersi? Žinoma! Jis turi mažą, nerealaus grožio sūnų ir melodramą su žmona. Vakarais jis sėdi ant sofos kampo ir žiūri į porą metrų nuo jo esančią sieną. Atrodo, kiaurai veria. Taip norėčiau, kad jis pasidalintų. Bent per pusę tuo ką jaučia. Nedrąsu klausti. Ilgai neužmiegu galvodama, kaip galėčiau jam padėti išspręsti kilusią šeimyninę problemą. Mes žiūrim filmus ir daug juokiamės. Sako, gali dešimt metų gyventi su žmogumi ir jį mylėti, ir per dešimt minučių sugriauti viską, kas buvo. Bepigu tikėtis, kad tai gali užgydyti gera komedija. Man norisi jam padėti. Man norisi jį apkabinti. Ir jis nori būti apkabintas. Jis nori būti mylimas, geras vyras. Ir mes abu tai jaučiam, bet nedrįstam peržengti tos kambariokų ribos. Rytais jis žadina mane kutendamas pėdas, daro pusryčius ir veža į darbą. Draugai juokiasi, kad mano likimas kaip ant delno. Mano svajonių vyras nukrito tiesiog iš dangaus. Grįžau namo ir radau. Sako Labas. Atsitiktinumas, kuris mane kursto iki beprotystės klausiant, kas bus toliau? Ar tai tik kambariokas, ar tai likimas ir ateitis. Visada labai greitai įsiveliu į vaidmenis. Visada per daug kišuosi į kitų gyvenimus, per greit įsimyliu ir dažniausiai iki mirties. Ok, iki tol, kol mane meta. Dar niekada nemokėjau būti tik šiaip draugė, šiaip nesiskaito. Man visada reikia visko, daug ir greitai. Iki galo panirti į santykius, darbus, tūsus ir visą kitą gamą. Kitaip tai neturi prasmės. Kam daryti tik truputį, tik kukliai? Visada pilnai atverta širdimi. Šiandien yra pirmadienis, esu pailsėjusi ir kupina jėgų. Tvardau save, kad vėl nepraverčiau širdies ir burnos per daug. Atrodo, bus aistringa vasara. Mano galvoje su savimi arba mano šempenkių kvadratinių metrų karalystėje dviese.

To ir Jums linkiu! Aistros gyventi!

Patiko (6)

Rodyk draugams1 komentaras

  1.   Rosenkreuzer 2016-06-20 14:34:02

    Malonu sulaukti tokio palinkėjimo - aistros gyventi ir malonu, kad dalinies įspūdžiais :) Aišku, būtų nesmagu, jei tas vyras, paskaitytų apie save čia. Gal pasijaustų nejaukiai, kad yra stebimas ;D Gal jo žmona gali atsekti, kad jis pas tave ;D Bet kokiu atveju, garantuoju, kad tarp jūsų bręsta klausimas - BŪTI ar NEBŪTI. T.y. sueities klausimas, po kurios arba jis išsinešdins, arba bus nauji santykiai :) Aš tokias permainas laikyčiau teigiamu dalyku, nes geriau jau turėt vieną, kad ir kambarioką, kuriam jausti simpatiją, nei švaistyti save visokiuose Tinderiuose :) Tinderis - žudikas, vienišų sielų narkotikas, į kurį įnyksta žmonės vis smarkiau ir būna vis liūdnesni :) Kadangi pati palinkėjai aistros gyventi, tau palinkėsiu, kad netrūktų tokių situacijų :) Nesvarbu, išgalvotos, ar tikros, bet dalinkis, tikrai įdomu :) GO GO! ;D

Palikti komentarą